KONST / Litografier / Färglitografi 15207281
nr 1520 7281
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 102/150. Färglitografi. Bladets mått: 38x52 cm, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:07:45
100 kr
150 kr
350 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström